Olive Mask

300L


Kategorite: , , , ,

Moisturizing

Ulliri – i përdorur gjerësisht në skincare dhe i njohur anë e mbanë për efektet e tij të mrekullueshme në lëkurë.

Maska me ekstrakt ulliri ushqen dhe zbut lëkurën tuaj.

Olive Mask
300L
Cmimi(Sasia) : 300L (1 cope)
Vitamin Mask Tutorial

Pasi të keni larë fytyrën dhe përdorur tonerin, merrni masken.

Vendoseni në fytyrë dhe mbaheni për 10-20 min.

Pasi ta keni hequr, lëngun e mbetur përhapeni në fytyrë, dekolte, duar derisa ta përthithi lëkura.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Olive Mask”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.