Snail Wrinkle Care Sleeping Pack

3,000L

Është gjithçka që dëshironi në një produkt mrekullibërës për kujdesin e lëkurës – një formulë e pasur që përmirëson pamjen e linjave të imta, rrudhave, tonalitetin dhe strukturën e lëkurës – pa asnjë nga përbërësit që po përpiqeni të shmangni.

✦ Forcues dhe rigjenerues
✦ Teksturë e pasur ushqyese
✦ Pa ngjitje!
✦ I jep shkëlqim lëkurës

Nuk ka nevojë të lahet fytyra më pas.

✔️ I testuar dermatologjikisht.

By Mizon Tipi i lëkurës: Lëkurë Normale Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Problematikat që zgjidh: Hidraton Rrudha Zbut Formulimi: Krem Përbërësit kryesorë: Copper Tripeptide Ekstrakte bimore Ekstrakti i kërmillit Formati: 80 ml Kategorite:
Snail Wrinkle Care Sleeping Pack
3000L
Cmimi(Sasia) : 3000L (1 cope)

Ndrysho lëkurën tënde në një natë!

Përmban  50% ekstrakt të mucinës së kërmillit për të nisur rinovimin e qelizave dhe nga ana tjetër, zvogëlon dukshëm pamjen e shenjave të akneve, linjave të holla dhe rrudhave. Së bashku me peptidet dhe adenozinën, formula riparon dëmtimet si në nivelin sipërfaqësor ashtu edhe në atë qelizor.

Në përbërje ka edhe  glicerinë, vaji ulliri, gjalp shea dhe ekstrakte të mjaltit për të ushqyer  lëkurën. Nuk përmban parabene, ngjyrues apo aroma  artificiale, kështu që është krejtësisht i sigurt për njerëzit me lëkurë të ndjeshme.

Formulim Hypoallergic 

I përshtatshëm për të gjithë llojet e lëkurës! Rekomandohet të përdoret në fytyrë dhe në pjesën e qafës.

Në sajë të përqëndrimit të lartë të ingredientëve ushqyes, mjafton një sasi e vogël për të hidratuar të gjithë fytyrën.

Nuk ka nevojë të përdorni hidratant më pas sepse kremi e kryen atë funskion më së miri!

Përdorimi:

Pasi e keni larë fytyrën, aplikoni kremin dhe lëreni gjithë natën të veprojë.

Snail Wrinkle Care Sleeping Pack Products Benefits Listed
Brand

Mizon

.

Përbërës

Water, Glycerin, Butylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Propanediol, Snail Secreation Filtrate, Cetyl Ethylhexanoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Cyclopentasiloxane, Glyceryl Stearate, 1-2 Hexanediol, Cyclohexasiloxane, PEG-100 Stearate, Carbomer, Dipropylene Glycol, Magnesium Aluminum Silicate, Tromethamine, Polysorbate 20, Hydroxyacetophenone, Sodium Polyacrylate, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Disodium EDTA, Fragrance, Dipotassium Glycyrrhizate, Shea butter, Tocopherol, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Fuirt Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Lime Fruit extract, Leontopodium Alpinum Callus Culture Extract, Copper Tripeptide-1, Oligopeptide-1, Palmitoyl Pentapeptide-4, Tripeptide-1, Dipeptide-2

Color

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Snail Wrinkle Care Sleeping Pack”