Good Night White Sleeping Mask

2,300L

White skin like snow!

✨ Lëkurë e shëndetshme dhe plot gjallëri sikur të keni fjetur mbi 10 orë gjumë.

Maskë trajtuese që përdoret gjatë natës dhe :
• Zbardh dhe përmirëson tonin e lëkurës
• Rigjeneron lëkurën e dëmtuar
• Zbut dhe forcon barrierën
• Mbaheni gjithë natën.

🌿 Përmban ekstrakte botanike për të mbrojtur lëkurën nga stresi dhe irritimet, është perfekt për ata me probleme hiperpigmentimi. ✨

By Mizon Problematikat që zgjidh: Formulimi: Xhel Përbërësit kryesorë: Formati: Kategorite:
Good Night White Sleeping Mask
2300L
Cmimi(Sasia) : 2300L (1 cope)

Momenti kur ju duhet kjo maskë:

✦ Kur lëkura juaj është e dëmtuar nga faktorët e jashtëm
✦ Kur mungesa e gjumit ju errëson lëkurën dhe e bën atë pa jetë
✦ Kur nuk dëshironi të merreni me maska dhe trajtime të komplikuara
✦ Kur produktet që po përdorni nuk ju zbardhin dhe as përmirësojnë pamjen tuaj

Përdorimi:

Hapi i fundit i rutinës tuaj të kujdesit të lëkurës – pasi keni larë dhe vendosur të gjithë produktet që përdorni, në fund vendosni Good night White Sleeping Mask.
Mbaheni gjithë natën dhe lani fytyrën në mëngjes.

Përdoret 2-3 herë në javë.

𝔽𝕚𝕥𝕦𝕖𝕤𝕖 𝕖 𝕔𝕞𝕚𝕞𝕚𝕥: ℍ𝕀 𝕊𝕖𝕠𝕦𝕝 𝔸𝕨𝕒𝕣𝕕 𝟚𝟘𝟚𝟙

Good Night White Sleeping Mask Listed Benefits

ZBARDH LËKURËN
Dhe ekstraktet bimore ndikojnë në unifikimin e tonit të lëkurës.

GJUMË I MIRË
Ka të njëjtin efekt në lëkurë sikur të keni fjetur mbi 10 orë gjumë.

HIDRATON & ZBUT
Glicerina dhe acidi hyaluronic zbusin, hidratojnë në thellësi.

PA LARJE
Maska vendoset gjatë natës  dhe shplahet fytyra në mëngjes.

Mizon

.

Përbërësit

Water,Propanediol,Glycerin,Cyclopentasiloxane,Cyclohexasiloxane,Alcohol,Trehalose,Niacinamide, VinylDimethicone, 1-2 Hexanediol, Polysorbate 20, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer,Dimethicone, Tromethamine, Carbomer, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethiconol, Ethylhexylglycerin, Illicium Verum (Anise) Fruit Extract, Allantoin, Disodium EDTA, Sodium Hylauronate, Hydrolyzed Placental Extract, Morus Alba Bark Extract, Fragrance, Linaloo, Hexyl Cinnamal, Biosaccharide Gum-1, CI 17200, CI 42090

Color

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Good Night White Sleeping Mask”