Snail Repair Eye Cream

2,500L

Krem për sytë me ekstrakt kërmilli – 80%

★ Rigjeneron lëkurën rreth syve
★ Përmban EGF (Epithelial Cell Growing Factor) që ndihmon në rigjenerimin e lëkurës në nivel qelizor dhe rigjeneron lëkurën e dëmtuar.
★ Përmirëson ndjeshëm rrudhat
★ Zbardh zonën ku aplikohet fale niacinamide
★ Zbut dhe hidraton
★ Përthithet lehtë nga lëkura

✔️ Mund ta përdorni edhe për rrudhat në pjesët anësore të buzëve dhe pjesën e qafës ose ballit.

Snail Repair Eye Cream
2500L
Cmimi(Sasia) : 2500L (1 cope)

Të lodhur nga rrudhat dhe fakti që lëkura juaj nuk po përmirësohet?

Provoni kremin me efekte të jashtëzakonshme të ekstraktit të kërmillit.

✔ I sigurt të përdoret edhe nga personat me lëkurë sensitive
✔ Përmirëson dukshëm rrudhat
✔ Lufton rrathët e zinj

∎ Si ta aplikoni:

Pasi e keni pastruar fytyrën, aplikoni kremin në lëkurë, dhe lehtësisht duhet të bëni tapping (në mënyrë që ta përthithi lëkura më mirë)
Shmangni masazhin e fortë në lëkurë
Rekomandohet të ruhet në frigorifer.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, i testuar dermatologjikisht.

Manufacturer

Color

Ingredients

Water , Snail Secretion Filtrate (48,000ppm), glycerine,1,2-Hexanediol, Limnanthes Alba (Meadowfoam Seed oil, Niacinamide, Butylene Glycol, Cetearyl Olivate, Squalane, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Sorbitan Olivate, Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Beeswax , Dimethicne, Polyisobutene, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Polysorbate 20, Sorbitan Isosterate, Disodium EDTA, Betula Alba Juice, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Exctract, Myristic Acid, Sodium Hyaluronate, Portulaca Oleracea Extract , Copper Tripeptide-I

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Snail Repair Eye Cream”