Hyaluronic Acid Sherbet Peeling Scrub

1,500L

♥️ Peeling dhe scrub – në një produkt të vetëm! ♥️

#hipoalergjik dhe i butë për pastrimin e lëkurës nga papastërtitë dhe qelizat e vdekura.

Formuluar me 3 lloje të #acidhyaluronic dhe #proteina nga #qumështi për të zbutur dhe ushqyer lëkurën.
Përmban 40% grimca të pluhurit të pjekjes për të pastruar poret dhe kontrolluar prodhimin e yndyrës së tepërt.

 

By Mizon Tipi i lëkurës: Lëkurë Normale Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lekurë Sensitive Problematikat që zgjidh: Eksfolion Hidraton Pastron në thellësi Pore Formulimi: Scrub Përbërësit kryesorë: Baking Powder Hyaluronic Acid Formati: 24 mini scrubs Kategorite:
Hyaluronic Acid Sherbet Peeling Scrub
1500L
Cmimi(Sasia) : 1500L (1 cope)

Nuk mund të injorohet fuqia eksfoluese e Scrub-it me Acid Hyaluronic Mizon.

Për një shkëlqim plot gjallëri dhe rezultate të menjëhershme, provoni Mizon Peeling Scrub me Acid Hyaluronic Sherbet. Me përmbajtje 40% pluhur pjekjeje, ky pastrues unik heq grumbullimin e përditshëm të papastërtive dhe papastërtitë nga thellësia e poreve, duke e lënë lëkurën tuaj jo të tendosur, por elastike.

Përpos kësaj, ky scrub është i mbushur me acid hialuronik dhe ekstrakt proteinash qumështi për të mbushur lëkurën tuaj me lagështi dhe për të qetësuar skuqjen gjatë gjithë ditës.

Nëse lëkura juaj është e ndjeshme, kjo është fatmirësisht hipoallergjike.

I vendosur në paketa individuale dhe të përshtatshme, është i përsosur për ata që janë në lëvizje – merreni me vete kur udhëtoni, në palestrën tuaj ose thjesht mbajeni në çantën tuaj për raste urgjente.

MUND TA PËRDORNI:

Girl using facescrub product
Ank with and without Hyaluronic Acid Sherbet Peeling Scrub
Lips with and without scrub

FYTYRËN
Aplikohet mbi fytyrën e lagur (aq sa sasi ju duhet në varësi të fytyrës) dhe masazhoheni butësisht duke shmangur zonën e syve dhe të gojës.

TRUPIN
Pasi keni vendosur një sasi të konsiderueshme mbi fytyrë pjesën tjetër mund ta përdorni për brrylat, thembrat, sqetullat etj

BUZËT
Gjithashtu merrni pak nga scrubi dhe bashkoheni me një larës vajor (fytyre) dhe masazhoni buzët lehtësisht. Shplani buzët dhe përdorni balsamin tuaj të preferuar.

Mizon

.

Përbërës

Water, Silicate, Glycerin, Silica Microcrystalline Cellulose, Cellulose, Sodium Hyaluronate, Sodium Acetylated Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Milk Protein Extract, Menthol, Cellulose Gum, Sodium Lauroyl Sarcosinate, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Disodium EDTA, Chlorphenesin, Phenoxyethanol, 1,2-Hexanediol, Propanediol, Caprylyl Glycol, Illicium Verum (Anise) Fruit Extract, Benzophenone-5, Blue 1 (CI 42090), Fragrance

Color

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hyaluronic Acid Sherbet Peeling Scrub”