Collagen Milky Deep Cleansing Foam

1,500L

SKU: 8809541199851
Kategorite: , , , ,
Taget: , ,

Shkuma pastruese me kolagjen, depërton thellë në lëkurë duke eleminuar edhe papastërtitë më të vogla dhe qelizat e vdekura. Njekohësisht hidraton lëkurën dhe nëse përdoret rregullisht zbeh edhe rrudhat e lehta në fytyrë falë kolagjenit.

 

✶ Eleminon qelizat e vdekura
✶ Pastron në thellësi
✶ Nuk than lëkurën
✶ Nuk shkakton irritime
✶ Zbardh lëkurën

Collagen Milky Deep Cleansing Foam
1500L
Cmimi(Sasia) : 1500L (1 cope)

Collagen Milky është një pastrues fytyre i përditshëm që përmirëson teksturën e lëkurës përmes sinergjisë dhe elasticitetit të kolagjenit dhe efektit pastrues të grimcave të imta të pluhurit të sodës. Ky pastrues fytyre bën pastrim të thellë të lëkurës, me ndihmën e kolagjenit bën rigjenerimin e lekurës dhe eleminimin e qelizave të vdekura .

Benefitet:

✶ Eleminon qelizat e vdekura
✶ Pastron në thellësi
✶ Nuk than lëkurën
✶ Nuk shkakton irritime
✶ Zbardh lëkurën

 

Collagen Milky Deep Cleansing Foam - Beauty by Sonar

 

∎ Si ta përdorni Collagen Milky:

Merrni një sasi të shkumës pastruese dhe aplikojeni në fytyrë. Pasi ta masazhoni për 60 sekonda shplajeni me ujë të ngrohtë.

 

Pasatrues Fytyre me koalgjen - Beauty by Sonar

Shembull masazhimi te lekures me kremin

 

Pastrues fytyre me dy përbërës të fuqishëm, krijon një efekt të dyfishtë: pluhuri i imët largon papastërtitë e bllokuara në lëkurë ndërsa kolagjeni promovon shkëlqimin e përgjithshëm. Kjo është mënyra e përsosur për të marrë ditën e pushimit.

Brand

Mizon

Manufacturer

Mizon

Color

E bardhë, Lejla

Ingredients

Water, Glycerin, Palmitic Acid, Stearic Acid, Lauric Acid, Potassium Hydroxide,Myristic Acid, Cocamidopropyl Betaine, Jojoba Esters, Beeswax, PEG-32, Hydrolyzed Collagen (1,000 ppm), Sodium Bicarbonate, Xanthan Gum, Sodium Chloride, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Tocopheryl Acetate, Hydroxy acetophenone, 1,2-Hexanediol, Disodium EDTA, Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Limonene.

Format

150 gr/ 5.29 oz

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Collagen Milky Deep Cleansing Foam”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.