Hyaluronic Acid Sherbet Deep Cleansing Foam

1,500L


Kategorite: , , , ,

Pastron dhe hidraton lëkurën tuaj!

Nëse lëkura e thatë është shqetësim për ju atëherë ju prezantojmë me larësin që ju nevojitet.
Bashkimi i një formulimi të tillë sjell pastrim në thellësi të lëkurës si dhe hidratim.
Sigurohuni ta keni gjithnjë në rutinën tuaj të kujdesit!

I sigurt dhe i testuar dermatologjikisht!

Hyaluronic Acid Sherbet Deep Cleansing Foam
1500L
Cmimi(Sasia) : 1500L (1 cope)

Doni të krijoni një rutinë të plotë për të rritur shkëlqimin dhe ushqyer lëkurën tuaj?
Filloni ritualin tuaj të pastrimit me këtë shkumë pastruese të thellë. Përmban  pluhur pjekjeje (baking powder particles), që pastron lehtësisht poret e padëshiruar, mbetjet e grimit dhe qelizat e vdekura të lëkurës.

Formula përmban gjithashtu ekstrakte të acidit hialuronik, jojobës dhe dyllit të bletës për të rivendosur ekuilibrin e niveleve të hidratimit dhe lagështisë në lëkurë.

Ndihmon gjithashtu për të përmirësuar shenjat e dëmtimit duke inkurajuar shkëlqimin e përgjithshëm. Me teksturë të pasur, që do të lërë lëkurën tuaj të ndihet plotësisht e pastruar pa asnjë efekt anësor. Me pak fjalë, është miqësor ndaj lëkurës dhe me veprim të shpejtë.

Përdorimi:

Lagni duart dhe vendosni larësin. Fërkoni duart me njëra tjetrën derisa të krijohet shkuma dhe më pas aplikoheni në fytyrë.

Fytyra duhet të lahet për 60 sekonda.

Hyaluronic Acid Sherbet Deep Cleansing Foam Product Images

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hyaluronic Acid Sherbet Deep Cleansing Foam”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.