Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas.
Mizon

Vitamin Mask

Maskë fletë hidratuese

300L

Clear & Shine 

Me përmbajtje pothuajse të njëjtë me serumin me Vitamin C,  shkëlqen lëkurën, barazon tonin e saj, eliminon hiperpigmentimin, zbeh njollat, ndihmon në zgjatjen e rinisë së lëkurës.

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lëkurë Normale Problematikat që zgjidh: Njolla Rigjeneron Formulimi: Sheetmask Përbërësit kryesorë: Vitamin C Formati: 23 gr Kategorite:
Vitamin Mask
300L
Cmimi(Sasia) : 300L (1 cope)
Vitamin Mask Tutorial

Pasi të keni larë fytyrën dhe përdorur tonerin, merrni masken.

Vendoseni në fytyrë dhe mbaheni për 10-20 min.

Pasi ta keni hequr, lengun e mbetur perhapeni ne fytyre, dekolte, duar derisa ta perthithi lëkura.

Brand

Mizon

Krijuar nga studiues të përkushtuar nga kompanitë më të mira të kozmetikës koreane, Mizon është i famshëm për produktet e kujdesit të lëkurës me bazë ekstraktin e kërmillit, të cilat janë produktet bestseller të Mizon.E themeluar nga Kompania Nabion R&D në vitin 2000, Mizon ofron linja kozmetike, kujdesi për lëkurën, trupin dhe flokët e mbështetur nga formulime unike dhe me cilësi të lartë të hulumtuara nga ekspertët e tyre.

Color

,

Përbërës

Water,Glycerin,Methylpropanediol,Betaine,Alcohol,1,2-Hexanediol,PEG-40 Hydrogenated Castor Oil,Xanthan Gum,Salvia Hispanica Seed Extract,Centella Asiatica Extract,Houttuynia Cordata Extract,Phenoxyethanol,Sodium Citrate,Propanediol,Ethylhexylglycerin,Citric Acid,Disodium EDTA,Sodium Ascorbyl Phosphate,Allantoin,Hydrolyzed Collagen, Fragrance,Fructooligosaccharides,Saccharide Hydrolysate,Pullulan,Sodium Hyaluronate.

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Vitamin Mask”
1 person po sheh produktin