Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas.
Mizon

Rice Cleansing Foam

Larës me oriz

(1 shqyrtim nga klient)

1,700L

Larës natyral që pastron lëkurën tuaj në thellësi!

Përmban dy përbërës që janë të provuar dhe testuar shkencërisht që pastrojnë dhe rikthejnë shkëlqimin e lëkurës tuaj.

• Krundet e orizit
• Ekstrakti i papajës

Një pastrues i butë në trajtë shkume që pastron lëkurën në thellësi dhe hidraton, zbardh dhe shkëlqen atë.

Rice Cleansing Foam
1700L
Cmimi(Sasia) : 1700L (1 cope)

Shkuma permban mikrogranula qe eksfolojne butesisht lekuren dhe ndihmojne ne pastrimin efektiv te poreve, ka nje efekt ndricues te lehte dhe siguron nje larje te bute.

Perberesi kryesor i shkumes eshte natyral, KRUNDJA E ORIZIT, fale se ciles produkti ka nje efekt kompleks ne lekuren e fytyres.

Mielli i orizit nga kokrrat e parafinuara ndihmon per te permiresuar ngjyren e pabarabarte te lekures, ka veti shume te mira absorbuese dhe nje efekt te lehte zbardhues.

Perberja nuk perfshin parabene dhe ngjyra artificiale.

Shkuma ka nje arome te kendshme,
teksture delikate dhe shkumon mire.

Manufacturer

Color

Ingredients

Aqua, Stearic, Acid, Glycerin, Potassium Hydroxide, Lauric Acid, Myristic Acid, Cocamidopropyl Betaine, Oryza Sativa (rice) Bran Extract, Glyceryl Stearate, Microcrystalline Wax, Peg-100 Stearate, Polysorbate 20, Oryza Sativa (rice) Powder, Urea, Hydroxypropyl Methylcellulose, Trehalose, Biosaccharide Gu,-1, Portulaca Oleracea Extract, Gypsophila Paniculata Root-extract, Carica Papaya (papaya) Fruit Extract, Sodium Lactate, Disodium Edta, Fragrance

Format

150 ml

1 vleresim per Rice Cleansing Foam

  1. user Avatar image

    Mina

    Lares shume i mire po aromen e ka fantastike, ka nje ere freskie qe nuk me hiqet nga mendja.

Shto nje vleresim
1 person po sheh produktin