Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas.
Mizon

Hyaluronic Acid Mask

Maskë fletë hidratuese

300L

Hydrating tank

Acidi hyaluronic – hidraton, ushqen dhe zbut lëkurën, ndihmon në ruajtjen e ekuilibrit të lagështisë, parandalon shfaqjen e rrudhave dhe skuqjen nga thatësia e lëkurës.

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lëkurë Normale Problematikat që zgjidh: Hidraton Zbut Formulimi: Sheetmask Përbërësit kryesorë: Hyaluronic Acid Formati: 23 gr Kategorite:
Hyaluronic Acid Mask
300L
Cmimi(Sasia) : 300L (1 cope)
Hyaluronic Acid Mask Tutorial

Pasi të keni larë fytyrën dhe përdorur tonerin, merrni masken.

Vendoseni në fytyrë dhe mbaheni për 10-20 min.

Pasi ta keni hequr, lengun e mbetur perhapeni ne fytyre, dekolte, duar derisa ta perthithi lëkura.

Color

Manufacturer

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Hyaluronic Acid Mask”
4 persona po shohin produktin