Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas.
Village 11 Factory

Perfume hand & foot cream

Krem hidratues

800L

Village 11 Factory Parfum Hand & Foot Cream për kujdesin e lëkurës së duarve dhe këmbëve. Kremrat hidratojnë dhe ushqejnë në mënyrë perfekte lëkurën, eliminojnë thatësinë dhe skuqjen, shërojnë dhe rinovojnë lëkurën, duke e bërë atë më të butë dhe të lëmuar. Çdo kerm pasurohet me aroma të parfumuara, falë të cilave kremrat lënë një vello aromatike në lëkurë dhe ju përmirësojnë humorin.

• Sucre Pomelo – aromë agrume
• Lumineux Gardénia – aromë me lule
• Emerald i freskët – aromë e freskët

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lëkurë Normale Lekurë Sensitive Problematikat që zgjidh: Hidraton Zbut Formulimi: Krem Përbërësit kryesorë: Aloe Vera Ekstrakte bimore Formati: 100 ml SKU:N/A Kategorite:
Perfume hand & foot cream
800L
Cmimi(Sasia) : 800L (1 cope)
Sucre Pomelo – aromë agrume

Nota e sipërme: portokall, mandarinë, limon
Shënimi i zemrës: shënimi: grejpfrut, iris
Nota bazë: myshku, vetiver

Lumineux Gardénia – aromë me lule

Nota e sipërme: bergamot, portokalli, pjeshkë
Shënim i zemrës: zambak i luginës, freesia, magnolia
Nota bazë: myshk, dru

Emerald i freskët – aromë e freskët

Nota e sipërme: portokalli
Nota e zemrës: freesia, jasemini
Nota bazë: myshku

Të tre kremrat përmbajnë përbërësin origjinal në formulë, ekstraktin e Devil’s Claw i njohur gjithashtu si harpagophytum, martinia aromatike, është një bimë vendase në Afrikën Jugore dhe Jugperëndimore.

Ekstrakti i rrënjës së Devil’s Claw është një komponent hipoallergjik që lehtëson inflamacionin, largon toksinat, ka aktivitet antimikrobik dhe pengon aktivitetin e baktereve. Për shkak të kësaj, imuniteti lokal i lëkurës dhe funksionet e saj mbrojtëse janë rritur shumë . Punon si një antioksidant.

Kremrat përmbajnë gjithashtu:
Gjalpi Shea përmban vitamina dhe aminoacide të vlefshme. Vaji hidraton në mënyrë të jashtëzakonshme lëkurën, tonifikon, mbron nga rrezet e dëmshme UV, përmirëson ngjyrën e lëkurës dhe lufton shenjat e para të plakjes.
Ekstrakti i Aloe Verës përmban enzima, vitamina, flavonoidë, enzima. Ka një efekt të fuqishëm antioksidant, antibakterial, shërues, tonik.
Vaji i kokosit nxit rigjenerimin e lëkurës dhe ushqen lëkurën me vitamina të rëndësishme. Rivendos, tonifikon dhe freskon në mënyrë perfekte.
Vaji i portokallit rinovon, përmirëson elasticitetin, tonifikon, redukton rrudhat.

Mënyra e përdorimit: aplikojeni kremin në lëkurën e pastër të duarve dhe/ose këmbëve. Shijoni aromën magjike dhe masazhoni butësisht lëkurën tuaj.

I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Brand

Color

, ,

Përbërës

Water, Glycerin, Mineral Oil, Cetearyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Phenoxyethanol, Sorbitan Sesquioleate, Carbomer, Triethanolamine, Sorbitan Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Harpagophytum Procumbens Root, Disodium EDTA, Fragrance, Prunus Serrulata Flower Extract, Nymphaea Alba Flower Extract, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Rosa Centifolia Flower Water, Linalool, Limonene

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Perfume hand & foot cream”
2 persona po shohin produktin