Hyaluronic Acid Hand & Foot Cream

800L

Duar dhe këmbë të buta për një kohë të gjatë!

#antianging treatment

Kremi hidratant që ju duhet në cdo stinë. Hidraton lëkurën në thellësi dhe e ruan lagështinë për një kohë të gjatë.

By Mizon Tipi i lëkurës: Lëkurë Normale Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lekurë Sensitive Problematikat që zgjidh: Hidraton Rigjeneron Rrudha Zbut Formulimi: Krem Përbërësit kryesorë: Ekstrakte bimore Hyaluronic Acid Formati: 100 ml Kategorite:
Hyaluronic Acid Hand & Foot Cream
800L
Cmimi(Sasia) : 800L (1 cope)

Kremi është edhe nje trajtues shumë i mirë antirrudhë.

Përvec trajtimit të lëkurës së dëmtuar, ajo hidraton dhe e mban hidratimin për një kohë të gjatë në lëkurë.

E pasuruar me formulën e patentuar MultiEx BSASM që kombinon shtatë lloje ekstraktesh me bazë bimore, të krijuara për të ushqyer plotësisht lëkurën tuaj me përbërësit shumë të nevojshëm.

Në formulën e tij, ka një përzierje shumë të veçantë të 7 bimëve të ndryshme thellësisht hidratuese dhe të pasura ushqyese, duke përfshirë centella asiatica, kamomilin, rozmarinën, rrënjën e jamballit, çajin, kafkën kineze (Scutellaria baicalensis), madamma japoneze (polygonum cuspidatum).

Përdoret për duar, këmbë dhe pjesë të tjera të trupit ku mund të keni nevojë për të rigjeneruar lëkurën.

Hand & Foot Snail Cream Image
Mizon

.

Color

Përbërësit

Water, Glycerin, Mineral Oil, Cetearyl Alcohol, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Cyclopentasiloxane, Palmitic Acid, Polysorbate 60, Stearic Acid, Carbomer, Triethanolamine, Propylene Glycol, Myristic Acid, 1,2-Hexanediol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Centella Asiatica Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Dipropylene Glycol, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, Fragrance, Hydrolyzed Collagen, Geraniol, Sodium Polyacrylate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Snail Secretion Filtrate, Citronellol, Lauric Acid, Limonene, Sodium Hyaluronate, Benzyl Benzoate

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hyaluronic Acid Hand & Foot Cream”