Snail Repair Eye Cream

2,500L

SKU: 8809663751739
Kategoria:
Taget: , ,

Krem për sytë me ekstrakt kërmilli – 80%

★ Rigjeneron lëkurën rreth syve
★ Përmban EGF (Epithelial Cell Growing Factor) që ndihmon në rigjenerimin e lëkurës në nivel qelizor dhe rigjeneron lëkurën e dëmtuar.
★ Përmirëson ndjeshëm rrudhat
★ Zbardh zonën ku aplikohet fale niacinamide
★ Zbut dhe hidraton
★ Përthithet lehtë nga lëkura

✔️ Mund ta përdorni edhe për rrudhat në pjesët anësore të buzëve dhe pjesën e qafës ose ballit.

Nuk ka gjendje

Të lodhur nga rrudhat dhe fakti që lëkura juaj nuk po përmirësohet?

Provoni kremin me efekte të jashtëzakonshme të ekstraktit të kërmillit.

 

∎ Si ta aplikoni:

Pasi e keni pastruar fytyrën, aplikoni kremin në lëkurë, dhe lehtësisht duhet të bëni tapping (në mënyrë që ta përthithi lëkura më mirë)

Shmangni masazhin e fortë në lëkurë

Rekomandohet të ruhet në frigorifer.

 

 

Brand

Mizon

Manufacturer

Mizon

Color

Kafe

Ingredients

Water , Snail Secretion Filtrate (48,000ppm), glycerine,1,2-Hexanediol, Limnanthes Alba (Meadowfoam Seed oil, Niacinamide, Butylene Glycol, Cetearyl Olivate, Squalane, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Sorbitan Olivate, Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Beeswax , Dimethicne, Polyisobutene, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Polysorbate 20, Sorbitan Isosterate, Disodium EDTA, Betula Alba Juice, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Exctract, Myristic Acid, Sodium Hyaluronate, Portulaca Oleracea Extract , Copper Tripeptide-I

Format

25 ml /0.84 fl.oz

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Snail Repair Eye Cream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.