Salon Master Hair Clinic

3,000L


Kategorite: , , ,

66 % Protein bomb treatment

3 në 1

✦ Ushqen skalpin
✦ I jep volum
✦ Zbut dhe hidraton flokët

Në saj të Vitamin B Compleks – parandalon rënien e flokut dhe mban skalpin të pastër dhe flokët të hidratuar.

* Pa silikone

Salon Master Hair Clinic
3000L
Cmimi(Sasia) : 3000L (1 cope)

Rindërtoni dhe forconi fijet e dëmtuara me Mizon Salon Master Hair Clinic. Në përmbajtje ka 66% përbërës me prejardhje nga proteina, duke përfshirë proteinën e kolostrumit dhe 20 lloje të aminoacideve, ky trajtim forcon nga brenda boshtin e flokëve, rregullon teksturat e thyera duke i mbrojtur ato nga dëmtimet e jashtme.

Shtatë lloje të komplekseve të vitaminës B të përfshira në këtë formulë gjithashtu ringjallin flokët dhe ushqejnë lëkurën e kokës me hidratim të vazhdueshëm.

Trajtim shumë i pasur me aminoacide dhe proteina për flokët e dëmtuar, duke i dhënë flokëve volum dhe i bën ato më të shëndetshëm. Është një produkt kozmetik funksional që ndihmon në pakësimin e rënies së flokëve, duke shërbyer si trajtim edhe për skalpin e kokës.
Gjithashtu nxit rritjen natyrale dhe të shëndetshme të flokëve me ndihmën e mentolit, pantenolit dhe BHA.

3 NË 1
Formulimi që i jep jetë dhe gjallëri flokut të dëmtuar nga faktorët e jashtëm.

72 ORË
Zbut floket dhe i mirëmban ato të hidratuar dhe me shkëlqim për 72 orë.

VOLUMË
Flokë elastik dhe voluminoz. Përmirëson lëkurën e skalpit të kokës.

Salon Master Hair Clinic Tutorial How To

Pasi i keni larë flokët me shampoo. Shplani me ujë të vakët dhe aplikoni kremin trajtues. Sigurohuni që floku të mos jetë shumë i lagur.

Sigurohuni të lyeni rrënjet e flokut dhe gjithë gjatësinë e tij. Masazhoni skalpin dhe flokët për 2-3 minuta.

Më pas shplani flokët me ujë të vakët dhe përsërisni trajtimin 1 herë në javë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Salon Master Hair Clinic”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.