Royal Jelly Time Essence Mask

300L

SKU: 8809479166383
Kategoria:
Taget: ,

Lëkurë e shëndetshme dhe plot gjallëri.

 

★ Pastroni lëkurën paprakisht.

★ Vendosni maskën  në fytyrë.

★ Mbajeni 10-20 min

★ Pasi ta hiqni maskën lëkurën të përthithi esencën e mbetur në fytyrë.

 

Royal Jelly Time Essence Mask
300L
Cmimi(Sasia) : 300L (1 cope)

Maske Fytyre Royal Jelly Time Essence Mask

 

Brand

Mizon

Manufacturer

Mizon

Color

E bardhë

Ingredients

Water, Glycerin, Methyl propanediol , Betaine, Alcohol, 1,2-Hexanediol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Xanthan Gum, Butylene Glycol, Sodium Citrate, Ethylhexylglycerin , Citric Acid , Royal Jelly Extract (250PPM), Disodium EDTA ,Allantoin, Hydrolyzed Collagen , Sodium Hyaluronate, Fructooligosaccharides, Saccharide Hydrolisate, Pullulan, Propanediol, Centella Asiatica Extract, Hottunya Cordatta Extract, Salvia Hispanica Seed Extract , Phenoxyethanol, Fragrance.

Format

23 gr/0.81 oz

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Royal Jelly Time Essence Mask”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.