Pomegranate Mask

300L


Kategorite: , , , ,

Vitality & Firming

Në saj të ekstraktit të shegës , maska rigjallëron lëkurën tuaj dhe rrit elasticitetin.

Pomegranate Mask
300L
Cmimi(Sasia) : 300L (1 cope)
Vitamin Mask Tutorial

Pasi të keni larë fytyrën dhe përdorur tonerin, merrni masken.

Vendoseni në fytyrë dhe mbaheni për 10-20 min.

Pasi ta keni hequr, lëngun e mbetur përhapeni në fytyrë, dekolte, duar derisa ta përthithi lëkura.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pomegranate Mask”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.