Hyaluronic Ultra Suboon Cream

1,000L

Krem super hidratues i pasur me acid hialuronik dhe ekstrakte të ndryshme bimore që hidratojnë lëkurën në thellësi dhe e bëjnë atë të lëmuar dhe elastike.

30 % acid hyaluronic

Pa alkool, vajra mineral, ngjyrues artificial, parfume dhe parabene.

👍I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht i rekomanduar për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme.

Format praktik për tu mbajtur me vete gjatë gjithë kohës.

Hyaluronic Ultra Suboon Cream
1000L
Cmimi(Sasia) : 1000L (1 cope)
acid hyaluronic peptide 500 teksture Image
Bamboo Extract Image
Olive and Sunflower Image
Peptide 500 Adenosine Image

ACID HYALURONIC
Krijon një barrierë të paprekshme në lëkurë që parandalon avullimin e lagështirës nga qelizat e lëkurës, përmirëson strukturën dhe përshpejton rigjenerimin e indeve.

EKSTRAKT BAMBUJE
Përmirëson dhe rrit elasticitetin, tonifikon dhe qetëson lëkurën. Është efektiv në trajtimin e akneve dhe skuqjeve të tjera .

VAJ LULEDIELLI & ULLIRI
Vaji i ullirit – hidraton dhe zbut thellësisht lëkurën, përmirëson teksturën.
Vaji i lulediellit – qetëson dhe zbut lëkurën, përshpejton proceset e rigjenerimit

ADENOSINE
Ofron kujdes efektiv kundër plakjes, ngadalëson proceset e ndryshimeve të lëkurës që lidhen me moshën, forcon teksturën, zbut rrudhat e lëkurës dhe përmirëson linjat e holla.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hyaluronic Ultra Suboon Cream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.