Hand & Foot Snail Cream

700L


Kategorite: , , ,

Duar dhe këmbë të buta për një kohë të gjatë!

#antianging treatment

Për lëkurë të dëmtuar nga i ftohti ose faktorë të tjerë të jashtëm.

Ekstrakti i kërmillit rigjeneron lëkurën e dëmtuar në duar, këmbë dhe pjesë të tjera të trupit.

Hand & Foot Snail Cream
700L
Cmimi(Sasia) : 700L (1 cope)

Kremi është edhe nje trajtues shumë i mirë antirrudhë.

Përvec trajtimit të lëkurës së dëmtuar, ajo hidraton dhe e mban hidratimin për një kohë të gjatë në lëkurë.

E pasuruar me formulën e patentuar MultiEx BSASM që kombinon shtatë lloje ekstraktesh me bazë bimore, të krijuara për të ushqyer plotësisht lëkurën tuaj me përbërësit shumë të nevojshëm.

Në formulën e tij, ka një përzierje shumë të veçantë të 7 bimëve të ndryshme thellësisht hidratuese dhe të pasura ushqyese, duke përfshirë centella asiatica, kamomilin, rozmarinën, rrënjën e jamballit, çajin, kafkën kineze (Scutellaria baicalensis), madamma japoneze (polygonum cuspidatum).

Përdoret për duar, këmbë dhe pjesë të tjera të trupit ku mund të keni nevojë për të rigjeneruar lëkurën.

Hand & Foot Snail Cream Image

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hand & Foot Snail Cream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.