Cucumber Mask

300L


Kategorite: , , , ,

Shine & Moisture

Me një përmbajtje të lartë të ekstraktit të kastravecit, maska ushqen lëkurën, e zbut dhe i jep shkëlqim.

Cucumber Mask
300L
Cmimi(Sasia) : 300L (1 cope)
Vitamin Mask Tutorial

Pasi të keni larë fytyrën dhe përdorur tonerin, merrni masken.

Vendoseni në fytyrë dhe mbaheni për 10-20 min.

Pasi ta keni hequr, lengun e mbetur perhapeni ne fytyre, dekolte, duar derisa ta perthithi lëkura.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Cucumber Mask”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.