Collagen Power Firming Enriched Cream

3,500L

Volume up with moist!

Përmban 54% kolagjen detar, për një efekt të lartë forcues të lëkurës duke ofruar hidratim të thellë. Adenozina ndihmon në përmirësimin e elasticitetit të lëkurës  dhe përmirësimin e rrudhave të lehta në fytyrë.

✦ I pasur me elemente hidratues
✦ Veti antirrudhë
✦ Forcon teksturën e lëkurës
✦ Pa paraben, ngjyrues ose aroma artificiale

Collagen Power Firming Enriched Cream
3500L
Cmimi(Sasia) : 3500L (1 cope)

Ndryshe nga kremi juaj anti-rrudhë, Collagen Power Firming jep rezultate të kënaqshme që në përdorimet e para.

I pasur me 54% collagen marine (kolagjen detar) dhe acidin hialuronik që nxisin formimin e shtresave të elastinës për të shtrënguar, hidratuar dhe ngritur lëkurën në çast. Ajo rrit nivelet tuaja të kolagjenit, duke e bërë këtë zgjedhjen perfekte nëse qëllimi juaj është një lëkurë më e fortë.

Në formulim ka edhe copper tripeptide-1 dhe palmitoyl pentapeptide-4 që rigjeneron qelizat. Adenosina ndihmon në mbushjen e linjave të holla dhe i bën rrudhat tuaja të thella një gjë e së shkuarës.

Bonus: Ky është pa paraben, etanol, benzofenon, ngjyrues artificial ose aromë artificiale, kështu që është i sigurt për t’u përdorur pa rrezik për lëkurën.

Collagen Power Firming Enriched Cream Tutorial How To

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Collagen Power Firming Enriched Cream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.