Black Snail All in One Cream

4,000L

The power of African Black Snail!

Kremi hidratues dhe zbutës që ju duhet! I përbërë nga 90% ekstakt i kërmillit të zi afrikan ai ju ndihmon të luftoni:

➛ Rrudhat
➛ Poret e zmadhuara
➛ Tonalitetin jo uniform të lëkurës
➛ Shenjat nga aknet

Ju ndihmon gjithashtu të zbardhni, hidratoni, zbusni dhe tonifikoni lëkurën tuaj!

Pa pigmente artificiale dhe aroma të shtuara.

Black Snail All in One Cream
4000L
Cmimi(Sasia) : 4000L (1 cope)

Jarga e kërminjvë të zinj përmban më shumë përbërës të përqëndruar sesa ajo e kërminjve normal. Ndaj tekstura e këtij kremi është më e plotë dhe më e pasur.
Përpos kësaj ky krem ka në përbërjen e tij edhe ekstarktin e 27 bimëve (black plants) dhe gjithashtu peptide, adenosine dhe vitamina.

Rekomandohet të përdoret për moshat mbi ~ 30. Ose për personat me lëkurë të maturuar (lëkurë e dëmtuar). Mund të përdoret në mëngjes dhe në mbrëmje por në saj të formulës së plotë rekomandohet të përdoret në mbrëmje.

Është ideal për të gjitha llojet e lëkurës dhe i testuar dermatologjikisht për lëkurë të ndjeshme.

PËRBËRËSIT KRYESOR TË KREMIT

Black Snail All in One Cream Ingredient Formula
Black Snail All in One Cream Ingredient Niaci Image
Black Snail All in One Cream Snail Image
Black Snail All in One Cream Ingredient Image

ADENOSINE
Anti -rrudhë: Redukton linjat e holla në fytyrë (rrudhat e lehta).

NIACINAMIDE
Niacinamide zbardh lëkurën ku aplikohet dhe zbeh shenjat e akneve.

JARGA E KËRMILLIT
Jarga e kërmillit dhe bima e tigrit (centella) rigjenerojnë lëkurën.

EKSTRAKT BIMËSH
Allantoina, kako dhe coptis (bime mjekësore kineze) mbrojnë lëkurën.

Black Snail All in One Cream Ingredients List Images
Black Snail All in One Cream How To Tutorial
Brand

Mizon

Manufacturer

Mizon

Color

E Zeze

Ingredientet

Snail Secretion Filtrate,Niacinamide,Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil,Cetearyl Olivate,Sorbitan Olivate,Butylene Glycol,SyntheticWax,Phenoxyethanol,Water,Ethylhexylglycerin,Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl TaurateCopolymer,Carbomer,Triethanolamine,Caprylyl Glycol,Sodium Polyacrylate,Adenosine,Tropolone,Coptis Chinensis Root Extract,SorbitanIsostearate,Polysorbate 60,Disodium EDTA,Allantoin,Panthenol,Glycerin,Theobroma Cacao (Cocoa) Extract,Dextrin,Tocopherol,1,2-Hexanediol,Centella Asiatica Extract,Palmitoyl Tripeptide-5,Beta-Glucan,Copper Tripeptide-1,Solanum Melongena (Eggplant) FruitExtract,Cassia Obtusifolia Seed Extract,Porphyra Tenera Extract,Fagus Sylvatica Seed Extract,Dictyopteris Membranacea Extract,AlliumSativum (Garlic) Bulb Extract,Prunus Mume Fruit Extract,Polygonum Fagopyrum (Buckwheat) Seed Extract,Rubus Coreanus FruitExtract,Mirabilis Jalapa Seed Extract,Sepia,Charcoal Powder,Aronia Melanocarpa Fruit Extract,Euterpe Oleracea Fruit Extract,SambucusNigra Fruit Extract,Morus Alba Fruit Extract,Rhus Semialata Gall Extract,Cinnamomum Cassia Bark Extract,Inonotus Obliquus(Mushroom) Extract,Anona Cherimolia Fruit Extract,Coffea Arabica Fruit Extract,Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract,Corthellus Shiitake(Mushroom) Extract,Piper Nigrum (Pepper) Seed Extract,Black Sugar Extract,Rose Extract,sh-Oligopeptide-1

Formati

75 ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Black Snail All in One Cream”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.