Summer Bag Set

Bli me IuteCredit duke filluar nga 2000 L ne Muaj.

6,000L

Summer Bag Set
6000L
Cmimi(Sasia) : 6000L (1 cope)
Bli me IuteCredit

🎀 𝒮𝓊𝓂𝓂𝑒𝓇 𝒮𝑒𝓉 🎀
Përgatisim bashke canten per pushime 🤗

Ju duhet:
✤ Lares me #collagen ose #hyaluronicacid – ne varesi te lekures tuaj.
✤ SPF mineral 50+ PA+++ – rigjeneron lekuren e demtuar dhe e hidraton ate.
✤ Body wash – TeeTree / natyral per tu kujdesur per lekuren e trupit dhe eleminuar aromat e pakendshme.
✤ 5 sheet masks – ushqen dhe hidraton lekuren ne thellesi.

👉 Te gjitha kushtojne : 6000 leke
✨ Ose mund ti blini nepermjet #iutecredit me komision 0% per vetem 2000 leke/muaj.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Summer Bag Set”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.