Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas!
Perfito 10% ulje me kodin LOVECOLLAGEN Shiko produktet
Mizon

Collagen Power Lifting Cream

Tendos lekurën (skin tightening) dhe e tërheq atë (power lifting)
75 % Collagen Detar të përqëndruar

• Tërheq lëkurën ( efekt lifting)
• Mbush rrudhat dhe linjat e mimikës
• Shton elasticitetin e lëkurës
• Hidraton dhe zbut lëkurën
Ranking ?
#13 in Collagen, Beauty
#13 in K-Beauty Moisturizers, Creams

Kolagjeni Detar: Ndihmon në shtrëngimin dhe ngritjen e lëkurës. Përmban kolagjenit detar 75%. Nuk lë asnjë ndjesi ngjitëse në lëkurën tuaj duke siguruar një hidratim të thellë. Tekstura është një krem ??i lehtë. Pa aromë.

Lifting synergy: I jep elasticitet thelbësor lëkurës së varur falë përbërësve aktivë në të. Jepini fytyrës tuaj një shkëlqim rinor.

Formulë e përqëndruar: Përmban qumësht blete (royal jelly) për të ushqyer lëkurën, adenozinë për përmirësimin e rrudhave, acid hialuronik për hidratim, kolagjen të hidrolizuar për elasticitet dhe peptide për ngritjen e lëkurës. Përthithet menjëherë nga lëkura juaj.

E testuar dermatologjikisht: Me një përqindje irritimi prej 0.00%. Ne ofrojmë një krem ??të sigurt pa acarim. Ky produkt i MIZON përfundoi testin e irritimit të lëkurës dhe u katalogua si një produkt jo irritues.

MFDS (South Korea’s Ministry of Food and Drug Safety) autorizoi funksionalitetin e përmirësimit të rrudhave, rezultat i përbërësve të tij adenozinë dhe kolagjen. Redukton linjat e holla dhe rrudhat e mimikave. Rekomandohet për lëkurën e hershme 30+

Kremi ka aromën e produkteve natyrale që janë përdorur (mund tju duket pak aromë e fortë), nuk ka aroma të shtuara, dhe në momentin e aplikimit zbehet.Rekomandohet të përdoret në mbrëmje.

Brand

Manufacturer

Color

Përbërësit

Water, Hydrolyzed Collagen, Houttuynia Cordata Extract, Trehalose, Sorbitan Isostearate, Royal Jelly, Dextrin, Copper Tripeptide-1, Polyisobutene, Theobroma Cacao (Cocoa) Extract, BHT, Glycerin, Beta-Glucan, Polyacrylate-13, Polysorbate 20, Phenoxyethanol, Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, Cyclopentasiloxane, Propanediol, Iris Florentina Root Extract, Dimethicone, Adenosine, Coptis Chinensis Root Extract, Salvia Hispanica Seed Extract, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Centella Asiatica Extract, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Seed Extract, Propolis Extract, Carbomer, Butylene Glycol, Hydrolyzed Royal Jelly Protein, 1,2-Hexanediol, Cyclohexasiloxane, Disodium EDTA, Sodium Hyaluronate, Tromethamine

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Collagen Power Lifting Cream”