Hyaluronic Acid Eye Gel Patch

3,500L

𝑻𝒉𝒆 𝒆𝒏𝒆𝒓𝒈𝒚 𝒅𝒓𝒊𝒏𝒌 𝒐𝒇 𝒚𝒐𝒖𝒓 𝒆𝒚𝒆𝒔!

Lëkura rreth syve është e para që tregon rrudhat, lodhjen , rrathet e zinj … Ndaj kujdesi ndaj lëkurës së syve duhet të jetë maksimal dhe konstant nëse doni të dukeni mirë.

★ Redukton fryrjen
★ Rrathët e zinj
★ Hidraton lëkurën
★ Përmirëson rrudhat rreth syve

• Nuk rrëshqasin
• Masa ideale për efekt maksimal
• Super elastike me efekt lifting për sytë

Hyaluronic Acid Eye Gel Patch
3500L
Cmimi(Sasia) : 3500L (1 cope)

Nëse jeni duke kërkuar të hidratoni në mënyrë specifike lëkurën rreth zonës së syve, merrni sa më shpejt Mizon Acid Hyaluronic Acid Patch. Jo vetëm që është e pasur me përbërës hidratues, por edhe vetë maska është bërë nga material i tretshëm në ujë dhe i tipit xhel që ngjitet mirë në lëkurë dhe injekton plotësisht lëndët ushqyese . (𝘭𝘪𝘬𝘦 𝘢 𝘤𝘩𝘢𝘮𝘱😉)

Plus, nuk rrëshqasin, kështu që ju mund të punoni ndërkohë që keni patches nën sy.
Në përmbajtje ka përbërësit më hidratues (Acid Hyaluronic, Niacinamide, Adenosine) , Hyaluronic Acid Eye Patch është çelësi për të rigjallëruar lëkurën poshtë syve tuaj.

Acidi hialuronik mbush lëkurën me hidratim dhe përforcon funksionin pengues për të parandaluar humbjen e mëtejshme të lagështisë dhe ka efekt të menjëhershëm.
Përmirëson rrudhat, hidraton lëkurën rreth syve, kujdeset për rrathët e zinj dhe i jep shkëlqim e gjallëri pamjes tuaj.

Për të marrë maksimumin: mbajini në frigorifer!

ACID HYALURONIC
Acidi hialuronik siguron hidratim të menjëhershëm dhe afatgjatë të lëkurës rreth syve tuaj.

COLLAGEN MARINE
Depërton thellë në lëkurë dhe për të ushqyer, rigjeneruar dhe rritur elasticitetin e lëkurës

NIACINAMIDE
Në sajë të përmbajtjes me niacinamid, përmirëson rrathët e zinj në zonën e syve.

ADENOSINE
Adenosinë është elementi që ju ndihmon me parandalimin e rrudhave dhe linjave të mimikës.

Hyaluronic Acid Eye Gel Patch Face Placements Image
Hyaluronic Acid Eye Gel Patch Spoon Demonstration
Hyaluronic Acid Eye Gel Patch Face Tutorial Image

Pasi keni larë fytyrën dhe aplikuar tonin vendosni eye patches.

Eye patches mbahen 20-30 min.

Pasi i keni hequr masazhoni zonën rreth syve.

Rise and shine!

Brand

Manufacturer

Color

Ingredients

Aqua, Glycerin, Dipropylene Glycol, Chondrus Crispus Powder, Ceratonia Siliqua (Carob) Gum, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Chlorphenesin, Allantoin, Benzyl Glycol, Niacinamide, Synthetic Fluorphlogopite, Dipotassium Glycyrrhizate, Butylene Glycol, Adenosine, Disodium EDTA, Calcium Lactate, Titanium Dioxide, 1,2-Hexanediol, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Ehtylhexylglycerin, Hydrolized Collagen, Fragrance, Sodium Hyaluronate, Raspberry Ketone, Laminaria Japonica Extract, Enteromorpha Compressa Extract, Codium Tomentosum Extract, Salicornia Herbacea Extract, Undaria Pinnatifida Extract, Brilliant Blue FCF (CI 42090), Hydrolized Hyaluronic Acid, Sodium Acetylated Hyaluronate

Format

84 gr/ 2.96 oz
60 patches

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hyaluronic Acid Eye Gel Patch”