Pomegranate Mask

300L

Vitality & Firming

Në saj të ekstraktit të shegës , i cili  është një komponent i njohur kundër plakjes që lufton rrudhat e lëkurës, ndihmon në eliminimin e thatësisë, lodhjes dhe tonit të pabarabartë të lëkurës, ka një efekt lifting dhe forcon lëkurën.

By Mizon Tipi i lëkurës: Lëkurë Normale Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lekurë Sensitive Problematikat që zgjidh: Rigjeneron Rrudha Formulimi: Sheetmask Përbërësit kryesorë: Ekstrakt shege Formati: 23 gr Kategorite:
Pomegranate Mask
300L
Cmimi(Sasia) : 300L (1 cope)
Vitamin Mask Tutorial

Pasi të keni larë fytyrën dhe përdorur tonerin, merrni masken.

Vendoseni në fytyrë dhe mbaheni për 10-20 min.

Pasi ta keni hequr, lëngun e mbetur përhapeni në fytyrë, dekolte, duar derisa ta përthithi lëkura.

Color

Manufacturer

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pomegranate Mask”