Olive Mask

300L

Moisturizing

Ulliri –  nxit prodhimin e elastinës dhe kolagjenit nga lëkura, si rezultat, ngjyra e lëkurës barazohet, rrudhat bëhen më pak të theksuara, lëkura duket më elastike dhe e butë.

By Mizon Tipi i lëkurës: Lëkurë Normale Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lekurë Sensitive Problematikat që zgjidh: Hidraton Rigjeneron Rrudha Formulimi: Sheetmask Përbërësit kryesorë: Ekstrakt ulliri Formati: 23 gr Kategorite:
Olive Mask
300L
Cmimi(Sasia) : 300L (1 cope)
Vitamin Mask Tutorial

Pasi të keni larë fytyrën dhe përdorur tonerin, merrni masken.

Vendoseni në fytyrë dhe mbaheni për 10-20 min.

Pasi ta keni hequr, lëngun e mbetur përhapeni në fytyrë, dekolte, duar derisa ta përthithi lëkura.

Color

Manufacturer

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Olive Mask”