Hyaluronic Acid Mask

300L

Hydrating tank

Acidi hyaluronic – hidraton, ushqen dhe zbut lëkurën, ndihmon në ruajtjen e ekuilibrit të lagështisë, parandalon shfaqjen e rrudhave dhe skuqjen nga thatësia e lëkurës.

By Mizon Tipi i lëkurës: Lëkurë Normale Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Problematikat që zgjidh: Hidraton Zbut Formulimi: Sheetmask Përbërësit kryesorë: Hyaluronic Acid Formati: 23 gr Kategorite:
Hyaluronic Acid Mask
300L
Cmimi(Sasia) : 300L (1 cope)
Vitamin Mask Tutorial

Pasi të keni larë fytyrën dhe përdorur tonerin, merrni masken.

Vendoseni në fytyrë dhe mbaheni për 10-20 min.

Pasi ta keni hequr, lëngun e mbetur përhapeni në fytyrë, dekolte, duar derisa ta përthithi lëkura.

Color

Manufacturer

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Hyaluronic Acid Mask”