Collagen Milky Deep Cleansing Foam

1,500L

Shkuma pastruese me kolagjen, depërton thellë në lëkurë duke eleminuar edhe papastërtitë më të vogla dhe qelizat e vdekura. Njekohësisht hidraton lëkurën dhe nëse përdoret rregullisht zbeh edhe rrudhat e lehta në fytyrë falë kolagjenit.

✦ Eleminon qelizat e vdekura
✦ Pastron në thellësi
✦ Nuk than lëkurën
✦ Nuk shkakton irritime
✦ Furnizon me kolagjen lëkurën

By Mizon Tipi i lëkurës: Lëkurë Normale Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Problematikat që zgjidh: Akne Eksfolion Pastron në thellësi Rrudha Formulimi: Krem shkumues Përbërësit kryesorë: Baking Powder Collagen Marine Formati: 150 ml Kategorite: Taget:
Collagen Milky Deep Cleansing Foam
1500L
Cmimi(Sasia) : 1500L (1 cope)

Shkumë pastruese: Larës në trajtë shkume që lë fytyrën e hidratuar, pastron mbetjet brenda poreve dhe largon qelizat e vdekura të lëkurës, duke eleminuar edhe papastërtitë më kokëforta.

Pluhuri i sodës (Baking Powder): Pluhuri i sodës është efektiv në kujdesin e qelizave të vdekura të lëkurës dhe korrigjimin e tonit duke e bërë lëkurën më të shndritshme.

Kolagjeni:  Shkumë pastruese me kolagjen që mbush lëkurën me elasticitet. E pasur me kolagjen marine, përvec pastrimit të thellë do të keni edhe një lëkurë më të tendosur, të fortë  dhe me më pak rrudha!

Përbërës Natyralë: I testuar dermatologjikisht, i bërë nga përbërës natyralë të sigurt për të gjitha llojet e lëkurës. I sigurt dhe nuk irriton lëkurën.

Collagen Milky Deep Cleansing Foam Face Using Gif

Collagen Milky Deep Cleansing Foam Using Gif

Brand

Manufacturer

Color

,

Përbërësit

Water, Glycerin, Palmitic Acid, Stearic Acid, Lauric Acid, Potassium Hydroxide,Myristic Acid, Cocamidopropyl Betaine, Jojoba Esters, Beeswax, PEG-32, Hydrolyzed Collagen (1,000 ppm), Sodium Bicarbonate, Xanthan Gum, Sodium Chloride, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Tocopheryl Acetate, Hydroxy acetophenone, 1,2-Hexanediol, Disodium EDTA, Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Limonene.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Collagen Milky Deep Cleansing Foam”