Cicaluronic Cleansing Balm

2,500L

Balsami larës që shton hidratimin dhe zbut lëkurën tuaj ndërkohë që pastron makeup-in më kokëfortë përfshirë edhe atë rezistent ndaj ujit.

★ Nuk lë ndjesi vajore por freskie në fund.

• Balsam me përmbajtje vajore për të depërtuar thellë në lëkurë
• Nuk ju duhet larës tjetër ( One step cleansing)
• Nuk ju “djeg” sytë, mund ta hiqni lehtësisht makeup-in e syve.
• Pastron, hidraton dhe zbut lëkurën duke lënë pas vetëm njesinë e freskisë.
• Produkt Vegan

By Mizon Tipi i lëkurës: Lëkurë Normale Lekurë e Thate Lekurë Mikse Lekurë Sensitive Problematikat që zgjidh: Hidraton Pastron në thellësi Qetëson Formulimi: Balsam Përbërësit kryesorë: Centella Asiatica Hyaluronic Acid Formati: 80 ml Kategorite:
Cicaluronic Cleansing Balm
2500L
Cmimi(Sasia) : 2500L (1 cope)

Balsami larës: Shkrin shpejt dhe me lehtësi grimin e fortë. Pastron dhe hidraton plotësisht në një hap të thjeshtë. Shton lagështi dhe qetëson lëkurën, duke siguruar një përfundim freskues pa mbetje vaji.
Cicaluronic: Bashkimi i Cica (Centella Asiatica) dhe Acidit Hyaluronic e bëri linjën Cicaluronic një linjë zgjidhje komplekse qetësuese dhe hidratuese që zgjidh problemet e lëkurës dhe thatësinë menjëherë.
Pastrim me një hap: Pastrim pa hapa të ndërlikuar, edhe për grimin me ngjyra të trasha dhe të vështira për t’u hequr. Balsam pastrues i sigurt që “djeg”sytë dhe heq grimin e trashë.
Qetësues: Centella Asiatica qetëson lëkurën e ndjeshme, Acidi Hialuronik me 8 shtresa hidraton lëkurën. Aloe, Jojoba, Shafran i Indisë (turmeric) dhe Borziloku me veti qetësuese dhe zbutëse.
Si të përdorni: Duke përdorur spatulën e përfshirë në paketim, merrni një sasi të përshtatshme në fytyrën tuaj të thatë. Masazhoheni dhe më pas shplaheni me ujë të vakët.

PËRMBAN

Centella Asiatica Information with Tiger
Hyaluronic Acid Information Image
Brand

Manufacturer

Color

Përbërës

Centella Asiatica Extract, Dipropylene Glycol, Glycerin, Butylene Glycol, Cyclopentasiloxane, Alcohol Denat, Water, Polyacrylamide, 1,2-Hexanediol, Pentylene Glycol, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Cymbopogon Schoenanthus Oil, Cananga Odorata Flower Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Extract, Dimethicone, Cyclohexasiloxane, C13-14 Isoparaffin, Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Laureth-7, Hydrogenated Lecithin, Ethylhexylglycerin, Dimethicone/​Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Stearic Acid, Glyceryl Acrylate/​Acrylic Acid Copolymer, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Ceramide AP, Ceramide AS, Ceramide EOP, Ceramide NP, Ceramide NS, Cholesterol, Phytosphingosine, Propanediol, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Sodium Hyaluronate, Benzyl Glycol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Madecassoside, Asiaticoside, Asiatic Acid, Madecassic Acid, Hyaluronic Acid, Raspberry Ketone, Cetearyl Alcohol, Disodium EDTA

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Cicaluronic Cleansing Balm”