Snail Mask

300L

Firming & Nutrition

Me përmbajtje të lartë të jargës së kërmillit, maska hidraton dhe ushqen lëkurën në thellësi duke përmirësuar dukshëm fytyrën tuaj.

Snail Mask
300L
Cmimi(Sasia) : 300L (1 cope)
Vitamin Mask Tutorial

Pasi të keni larë fytyrën dhe përdorur tonerin, merrni masken.

Vendoseni në fytyrë dhe mbaheni për 10-20 min.

Pasi ta keni hequr, lengun e mbetur perhapeni ne fytyre, dekolte, duar derisa ta perthithi lëkura.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Snail Mask”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.