Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas.

Produkte Skincare

Po shfaqen 1–16 nga 103 përfundime gjithsej

Filter

Konsideroni Sonar “një ndalesë” tuaj për produkte bukurie të përballueshme. Ne kemi një gamë të gjerë produktesh për rutinën tuaj të kujdesit të lëkurës, si dhe trajtime për aknet, produkte kozmetikë, kozmetikë, kujdes ndaj diellit, maska për fytyrën, pastrues të fytyrës dhe më shumë. Ne jemi të specializuar në produktet koreane të kujdesit të lëkurës (K-Beauty) dhe kemi marka të njohura bukurie.