Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas.
Village 11 Factory

Ultra Facial Cream

Krem hidratues

2,500L

Nëse po kërkoni një krem me teksturë të lehtë që përthithet menjëherë nga lëkura dhe ju mban fytyrën e hidratuar dhe të butë …. atëherë jeni në vendin e duhur!! 🙂

• Permban Vitamin C dhe E qe permiresojme pigmentin e lekures dhe nxisin prodhimin e kolagjenit
• Zbut lëkurën falë ekstrakteve bimore
• Hidraton në thellësi dhe eksfolion lehtesisht qelizat e vdekura
• Teksturë e lehtë që përthithet menjëherë
• Pa aroma, parabene dhe pa ngjyrues artificial
• Per femra dhe meshkuj

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lëkurë Normale Lekurë Sensitive Problematikat që zgjidh: Hidraton Zbut Formulimi: Krem Përbërësit kryesorë: Centella Asiatica Ekstrakte bimore Formati: 100 ml Kategorite:
Ultra Facial Cream
2500L
Cmimi(Sasia) : 2500L (1 cope)

Lagështi pa përbërës të dëmshëm

Rekomandohet nëse:

• Dëshironi të ndiheni të hidratuar pas aplikimit të një produkti
• Dëshironi një krem hidratues që mund të përdoret në të 4 stinët
• Keni nevojë për krem që nuk rrëshqet kur aplikohet para grimit
• Keni nevojë për qetësues për lëkurën që u bë e ndjeshme dhe e ashpër për shkak të mungesës së lagështirës.

Një krem që mund të përdoret pa shqetësime në lëkurë të ndjeshme. Nuk përmban përbërës të dëmshëm. I pasur me vitamina C, E dhe minerale që ushqejnë lëkurën dhe e mbajnë të butë.

Teksturë e lehtë që përthithet menjëherë nga lëkura. Mund ta përdorni në mëngjes dhe në darkë, përgjatë gjithë vitit.

cream image with skin before after difference
Village 11 Factory

.

Përbërës

Water, Laminaria Japonica Extract, Glycerin, Methylpropanediol, Cyclopentasiloxane, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, NeopentylGlycol Diheptanoate, Cetearyl Alcohol, Hydrogenated Poly(C6-14 Olefin), 1,2-Hexanediol, Propanediol, Cyclohexasiloxane, GlycerylStearate, Butylene Glycol, Dimethiconol, Carbomer, Tromethamine, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer,Polyisobutene, Ethylhexylglycerin, Dipotassium Glycyrrhizate, Tranexamic Acid, Camellia Sinensis Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra(Licorice) Root Extract, Agrimonia Eupatoria Extract, Disodium EDTA, Hydrolyzed Jojoba Esters, Sorbitan Oleate, Caprylyl/CaprylGlucoside, Perilla Frutescens Leaf Extract, Centella Asiatica Extract, Houttuynia Cordata Extract, Salvia Hispanica Seed Extract, SodiumHyaluronate, Beta-Glucan, Biosaccharide Gum-1, Silybum Marianum Seed Extract, Broussonetia Kazinoki Root Extract, Propolis Extract,Cimicifuga Dahurica Root Extract, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Flower Extract

Color

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Ultra Facial Cream”
1 person po sheh produktin