Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas.
Mizon

Phyto Plump Collagen Night Cream

Krem nate

2,300L

Me pak fjalë, nëse do të kesh një lëkurë më të gjallë dhe rinore në mëngjes thjesht përdor këtë krem çdo natë.

• 75% ingredient natyral
• Lufton rrudhat
• Mbush lëkurën me hidratim
• Lufton njollat dhe ndricon lëkurën

Produkt vegan!

Phyto Plump Collagen Night Cream
2300L
Cmimi(Sasia) : 2300L (1 cope)

Benefitet:

Kremi i natës për rigjenerimin intensiv të lëkurës, përbëhet nga kolagjeni me origjinë bimore i cili lufton rrudhat, mbush lëkurën dhe forcon barrierën e saj.
Ky krem përmban teknologjinë e fundit kërkimore nga Mizon, shtimin e kompleksit të Algave Kafe (Brown Algae) dhe klasikun e antirrudhës, adenosinën.
Tjetër veçori që ky krem ka është ekstrakti “Yang Guifei” i cili nxit prodhimin e kolagjenit natyral të trupit për të shtuar elasticitetin e lëkurës.

Si ta përdorni:

Si hapi i fundit i rutinës tuaj në darkë. I përshtatshëm për të gjitha tipologjitë e lëkurës.

Brand

Color

Përbërës

Water, Bytulene Glycol, Glycerin, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Panthenol, Coco-Caprylate/Caprate, Squalane, Niacinamide, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Capryic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Tremella Fuciformis Polysaccharide, Betaine, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Palmitic Acid, Polyglyceryl-2 Stearate, C11-13 Isoalkane, Isohexadecane, Stearic Acid, Dimethiconol, Behenyl Alcohol, Dipropylene Glycol, Hydroxyacetophenone, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Carbomer, Caprylyl Glycol, Tromethamine, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, 1-2 Hexanediol, Ethylhexylglycerin, Adenosine, Silica, Disodium EDTA, Eclipta Prostrata Extract, Coccinia Indica Fruit Extract, Sorbitan Isostearate, Sodium Metabisulfite, t-Butyl Alcohol, Laminaria Japonica Extract, Undaria Pinnatifida Extract, Sargassum Fulvellum Extract, Coptis Japonica Root Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Tocopherol

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Phyto Plump Collagen Night Cream”
3 persona po shohin produktin