Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas.

Trajtime

Po shfaqen 1–16 nga 18 përfundime gjithsej

Filter

Trajtimet janë një pjesë e kujdesit të lëkurës që ndihmojnë në mbajtjen dhe rikthimin e shëndetit të lëkurës. Tek ne gjeni produkte të specializuara për të trajtuar probleme të caktuara të lëkurës si aknet, rrudhat, hiperpigmentacioni, etj. Trajtimet mund të përfshijnë produkte si masazhues, serumet, kremrat, maskat dhe më shumë.

3 persona po shohin produktin