Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas.
Ofertë!

P Skin Formula Toner

Toner eksfoliues

1,500L

Lëkurë me yndyrë dhe me pore?! Ky është toneri që ju duhet!

• Pastron poret dhe qelizat e vdekura
• Balancon prodhimin e yndyrës

• I testuar dermatologjikisht

Tipi i lëkurës: Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Problematikat që zgjidh: Pikat e zeza Pore Yndyra e tepert Formulimi: Teksture ujore Përbërësit kryesorë: BHA Ekstrakte bimore PHA Formati: 250 ml Kategorite:
P Skin Formula Toner
1500L
Cmimi(Sasia) : 1500L (1 cope)

Kujdeset për poret: Formula e kujdesit të poreve dhe balancimit të sebumit të lëkurës. Minimizon dhe heq papastërtitë në pore dhe kontrolln prodhmin e sebumit në zonën T dhe zonën U, në mënyrë që lëkura problematike si lëkura e yndyrshme dhe lëkura me akne të ketë një strukturë uniforme dhe të pastër.

Formula me pH të ulët: “Lëkura me pH 4~5 me aciditet të ulët” – kusht ekuilibri optimal për lëkurë të shëndetshme. Gluconolactone (PHA) heq butësisht qelizat e vdekura të lëkurës dhe ruan një ekuilibër acidik që shërben për të forcuar barrierën natyrale të lëkurës.

Formula e sigurt: Pa përbërës të dëmshëm, pa ngjyrues artificial, pa aromë artificiale, pa etanol.

Color

,

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “P Skin Formula Toner”
2 persona po shohin produktin