Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas.
Mizon

Multi Function Formula Snail

Gjithçka për një lëkurë të bukur në një set të vetëm. Mizon Multi Function Formula Snail do të jetë një kënaqësi e shkëlqyer për veten ose si dhuratë për të dashurit tuaj.

Seti përmban:
Intensive Toner – 50 ml
Rejuvinating Face Essence – 50 ml
Cleansing Foam – 30 ml
Restoring Cream – 15 ml

Karakteristikat:

• Rigjeneron lëkurën në thellësi, lufton rrudhat dhe rrit elasticitetin e saj.
• Set produktesh kozmetike për përdorim të përditshëm
• Rutinë gjithëpërfshirëse e kujdesit të lëkurës

Brand

Color

Formati

Travel Size

Formulimi

,

Përbërësit kryesorë

,

Problematikat që Zgjidh

, , , ,

Tipi i lëkurës

, , , ,

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Multi Function Formula Snail”
2 persona po shohin produktin