Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas.
Mizon

Snail Repair Intensive Ampoule

Serum rigjenerues

2,900L

Formuluar me filtrat të koncentruar të kërmillit për të reduktuar shfaqjen e vijave të holla. I mbushur me përbërës të tjerë aktivë si acidi hialuronik , që përmirësojnë lagështinë dhe elasticitetin e lëkurës.

80% e ekstraktit të sekretimit të kërmillit dhe E.G.F përforcojnë rigjenerimin e lëkurës

• Përmirëson rrudhat
• Ushqen lëkurën
• Forcon barrierën e lëkurës
• Lufton aknet dhe skuqjen e lëkurës

*EGF (Epithelial Cell Growing Factor) që ndihmon në rigjenerimin e lëkurës në nivel qelizor dhe rigjeneron lëkurën e dëmtuar.

SASI E LIMITUAR

Snail Repair Intensive Ampoule
2900L
Cmimi(Sasia) : 2900L (1 cope)

E shkëlqyeshme kur lëkura ka nevojë për tu rigjeneruar!

Ampula intensive e mucinës së kërmillit të Mizon ka gjithçka për të zhbërë dëmtimet dhe për të rikthyer shkëlqimin dhe gjallërinë lëkurës tuaj.
Përmirëson linjat e holla dhe rrudhat duke rritur qëndrueshmërinë e përgjithshme të lëkurës.
Peptidet dhe acidi hialuronik sigurojnë një efekt hidratues dhe ringjallin barrierën e lëkurës.

Nëse lëkura e ndjeshme është një shqetësim për ju, frutat e shegës dhe misrit janë gjithashtu të pranishëm në përzierje për të qetësuar skuqjen dhe inflamacionin. Ka teksturë të lehtë dhe përthithet menjëherë.

Përmirëson dukshëm aknet dhe lëkurën e kuqe dhe të irrituar! I testuar dermatologjikisht!

Brand

Manufacturer

Color

Përbërësit

Snail Secretion Filtrate, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Glycerin, Ethanol, Panthenol, Glycereth-26, Punica Granatum Extract, Theobroma Cacao (Cocoa) Extract, Carbomer, Triethanolamine, Trehalose, Copper Tripeptide-1, Human Oligopeptide-1, Palmitoyl Pentapeptide-4, Cornus Officinalis Fruit Extract, Nelumbium Speciosum Flower Extract, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Tropolone, Sodium Polyacrylate, Adenosine, Coptis Japonica Extract, Disodium EDTA

Formati

30 ml

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Snail Repair Intensive Ampoule”
4 persona po shohin produktin