Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas.
Mizon

Snail Mask

Maskë fletë rigjeneruese

300L

Firming & Nutrition

Me përmbajtje të lartë të jargës së kërmillit, maska ushqen, zbut dhe rikthen lëkurën, rekomandohet veçanërisht për lëkurën problematike dhe të plakur. Gjithashtu, mucina e kërmillit ka një efekt pozitiv në plagët, post-aknet dhe inflamacionet, duke i eliminuar ato sa më shpejt të jetë e mundur.

TE GJITHA PRODUKTET E SHITURA

Snail Mask Tutorial

Pasi të keni larë fytyrën dhe përdorur tonerin, merrni masken.

Vendoseni në fytyrë dhe mbaheni për 10-20 min.

Pasi ta keni hequr, lengun e mbetur perhapeni ne fytyre, dekolte, duar derisa ta perthithi lëkura.

Color

Manufacturer

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Snail Mask”
4 persona po shohin produktin