Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas.
Mizon

Pomegranate Mask

Maskë fletë hidratuese

300L

Vitality & Firming

Në saj të ekstraktit të shegës , i cili  është një komponent i njohur kundër plakjes që lufton rrudhat e lëkurës, ndihmon në eliminimin e thatësisë, lodhjes dhe tonit të pabarabartë të lëkurës, ka një efekt lifting dhe forcon lëkurën.

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lëkurë Normale Lekurë Sensitive Problematikat që zgjidh: Rigjeneron Rrudha Formulimi: Sheetmask Përbërësit kryesorë: Ekstrakt shege Formati: 23 gr Kategorite:
Pomegranate Mask
300L
Cmimi(Sasia) : 300L (1 cope)
Pomegranate Mask Tutorial

Pasi të keni larë fytyrën dhe përdorur tonerin, merrni masken.

Vendoseni në fytyrë dhe mbaheni për 10-20 min.

Pasi ta keni hequr, lengun e mbetur perhapeni ne fytyre, dekolte, duar derisa ta perthithi lëkura.

Color

Manufacturer

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Pomegranate Mask”
1 person po sheh produktin