Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas.
Mizon

Olive Mask

300L

Moisturizing

Ulliri –  nxit prodhimin e elastinës dhe kolagjenit nga lëkura, si rezultat, ngjyra e lëkurës barazohet, rrudhat bëhen më pak të theksuara, lëkura duket më elastike dhe e butë.

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lëkurë Normale Lekurë Sensitive Problematikat që zgjidh: Hidraton Rigjeneron Rrudha Formulimi: Sheetmask Përbërësit kryesorë: Ekstrakt ulliri Formati: 23 gr Kategorite:

TE GJITHA PRODUKTET E SHITURA

Olive Mask Tutorial

Pasi të keni larë fytyrën dhe përdorur tonerin, merrni masken.

Vendoseni në fytyrë dhe mbaheni për 10-20 min.

Pasi ta keni hequr, lengun e mbetur perhapeni ne fytyre, dekolte, duar derisa ta perthithi lëkura.

Color

Manufacturer

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Olive Mask”
1 person po sheh produktin