Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas.
Mizon

Joyful Time Mask For Men Refreshing

Maske hidratuese

400L

Një maskë fletë e formuluar posaçërisht për meshkuj.

• Ndihmon në rigjenerimin e lëkurës së lodhur duke e rimbushur me ushqim dhe lagështi.
• Maska përbëhet nga fibra bambuje që eliminon substancat e dëmshme.
• Për të gjitha tipologjitë e lëkurës.

I testuar dermatologjikisht.

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lëkurë Normale Lekurë Sensitive Problematikat që zgjidh: Hidraton Qetëson Rigjeneron Formulimi: Sheetmask Përbërësit kryesorë: Centella Asiatica Formati: 24 gr Kategorite: Taget:
Joyful Time Mask For Men Refreshing
400L
Cmimi(Sasia) : 400L (1 cope)

Si të përdorni:

Pas pastrimit, vendoseni butësisht maskën me fletë në lëkurë, duke ndjekur konturin e fytyrës. Lëreni për 10-20 min më pas hiqni ngadalë maskën duke filluar nga skajet. MAsazhoni pjesën e mbetur të esencës derisa të përthithet nga lëkura plotësisht.

Brand

Color

Formati

24 gr

Përbërës

Water, Glycerin, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Betaine, Polyglyceryl-10 Laurate, Hydroxyethyl Urea, Carbomer, Arginine, Ethylhexylglycerin, Hydroxyethylcellulose, Xanthan Gum, Hydrolyzed Jojoba Esters, Sodium Phytate, Fragrance, Allantoin, Panthenol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Glucose, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Sodium Acetylated Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Potassium Hyaluronate

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Joyful Time Mask For Men Refreshing”
3 persona po shohin produktin