Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas.
Mizon

Herb Mask

More elasticity

Kompleksi bimor në këtë maskë do të qetësojë lëkurën e dëmtuar, do ta ushqejë atë, do ta bëjë atë më elastike dhe të butë.

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lëkurë Normale Lekurë Sensitive Problematikat që zgjidh: Hidraton Qetëson Rigjeneron Formulimi: Sheetmask Përbërësit kryesorë: Ekstrakte bimore Formati: 23 gr Kategorite:
Herb Mask Tutorial

Pasi të keni larë fytyrën dhe përdorur tonerin, merrni masken.

Vendoseni në fytyrë dhe mbaheni për 10-20 min.

Pasi ta keni hequr, lengun e mbetur perhapeni ne fytyre, dekolte, duar derisa ta perthithi lëkura.

Color

Manufacturer

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Herb Mask”
3 persona po shohin produktin