Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas.
Mizon

Cucumber Mask

Maskë fletë hidratuese

300L

Shine & Moisture

Me një përmbajtje të lartë të ekstraktit të kastravecit, maska hidraton lëkurën, eliminon fryrjen, jep një efekt zbardhues.

Kastraveci është një përbërës natyral i pasur me ujë, vitamina dhe minerale. Në këtë mënyrë, hidraton lëkurën në thellësi, duke e lënë atë më të freskët, me një pamje më të gjallë dhe të shndritshme.

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lëkurë Normale Lekurë Sensitive Problematikat që zgjidh: Hidraton Zbut Formulimi: Sheetmask Përbërësit kryesorë: Ekstrakte bimore Formati: 23 gr Kategorite:
Cucumber Mask
300L
Cmimi(Sasia) : 300L (1 cope)
Cucumber Mask Tutorial

Pasi të keni larë fytyrën dhe përdorur tonerin, merrni masken.

Vendoseni në fytyrë dhe mbaheni për 10-20 min.

Pasi ta keni hequr, lengun e mbetur perhapeni ne fytyre, dekolte, duar derisa ta perthithi lëkura.

Manufacturer

Color

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Cucumber Mask”
3 persona po shohin produktin