Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas.
Village 11 Factory

AC Skin Solution Cleansing Foam

Larës për lëkurat me akne

(1 shqyrtim nga klient)

1,500L

Shkuma larëse pa aromë që pastron lëkurën dhe përthan aknet.

• Heq yndyrën e tepërt në lëkurë
• Shkumon shumë
• Ndjesi freskie dhe pastërtie në fund
• Përthan aknet

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lëkurë Normale Problematikat që zgjidh: Akne Qetëson Yndyra e tepert Formulimi: Krem shkumues Përbërësit kryesorë: AHA BHA Centella Asiatica Ceramide Hyaluronic Acid Formati: 80 ml Kategorite:
AC Skin Solution Cleansing Foam
1500L
Cmimi(Sasia) : 1500L (1 cope)
Përmban:
Guaiazulene – përbërës që merret nga lulja e kamomilit. Mbron dhe qetëson lëkurën. E përdorur kohë më parë për qetësimin e plagëve dhe dëmtimeve të lëkurës.AHA/BHA – Largon qelizat e vdekura dhe eleminon papastërtitë nga poret. Pastron lëkurën në thellësi dhe heq edhe papastërtitë më kokëforte.Gjithashtu në përmbajtje ka propolis, alantoin dhe centella asiatica (cica) që kanë efekt qetësues për lëkurën. Ceramide për të forcuar barrierën e lëkurës dhe acid hyaluronic për hidratim.

Manufacturer

Përbërësit

Water, Glycerin, Myristic Acid, Lauric Acid, Potassium Hydroxide, Stearic Acid, Glyceryl Stearate, PEG-32 Propanediol, Palmitic Acid, Cocamidopropyl Betaine, PEG-100 Stearate, Potassium Cocoyl Glycinate, Butylene Glycol, Sodium Benzoate, Salicylic Acid, Sorbitol, Sodium Chloride Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Disodium EDTA, Cetearyl Alcohol, Propolis Extract, Polyquaternium-7, Arachidic Acid, Caprylic/Capric Triglyceride Hydrogenated Polydecene, Capric Acid, Sodium Citrate, Oleic Acid, Allantoin, 1,2-Hexanediol, Ceramide NP, Hydrogenated Lecithin, Potassium Benzoate, Citric Acid, Harpagophytum Procumbens Root Extract Hyaluronic Acid, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate, Centella Asiatica Extract, Guaiazulene

Color

1 vleresim per AC Skin Solution Cleansing Foam

  1. user Avatar image

    Amaris

    Qekam e vetmja qe nuk pertoj te le review :D, une jam 18 vjece dhe kam shume akne. Provova kete laresin sepse nga pershkrimi me la pershtypje te mire dhe kam disa dite qe po e perdor dhe kam goxha permiresime. Update ne ditet ne vijim , flm.

Shto nje vleresim
2 persona po shohin produktin