Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas.
Village 11 Factory

Hydra Boost Gel Cream

Krem hidratues

2,000L

Krem i trajtësxhel që hidraton fuqishëm lëkurën me 8 lloje të Acidit Hyaluronik ndërsa ekstrakti i Allantoinës dhe Kamomilit qetësojnë dhe mbajnë lëkurën më të shëndetshme.

– 8 lloje acidesh hyaluronic
– I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës
– Hidraton dhe mbush me lagështi lëkurën
– Përbërës natyral

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë e Yndyrshme Lekurë Mikse Lëkurë Normale Problematikat që zgjidh: Hidraton Formulimi: Xhel Përbërësit kryesorë: Hyaluronic Acid Formati: 50 ml Kategorite:
Hydra Boost Gel Cream
2000L
Cmimi(Sasia) : 2000L (1 cope)

Benefitet:

– Lagështi e fortë me 8 lloje të acidit hialuronik
Madhësi të ndryshme molekulare të acidit hialuronik ofrojnë hidratim në nivele të ndryshme të lëkurës ndërsa ekstrakti i kamomilit dhe Allantoina ndihmojnë në qetësimin dhe mbrojtjen e lëkurës.

– 87% Formula e Përbërësve Natyral me kompleks V11™ 11%
Përdorimi i më shumë përbërësve me prejardhje bimore për një formulim të butë dhe për të mbrojtur lëkurën nga dëmtimet mjedisore.

– Teksturë e tipit xhel për hidratim efektiv me një përfundim të lehtë
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, me një teksturë të lehtë dhe të rehatshme që përshtatet lehtësisht me lëkurën duke e lënë atë të balancuar dhe të shëndetshme.

Si ta përdorni:

Pas serumit tuaj të preferuar, aplikoni një sasi të duhur të produktit në fytyrë dhe masazhojeni butësisht derisa të përthithet plotësisht.
KËSHILLË: aplikojeni përsëri në zona jashtëzakonisht të thata për të përmirësuar rezultatet.

Brand

Përbërësit:

Water, Glycerin, Methylpropanediol, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Pentylene Glycol, Betaine, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Carbomer, Lavandula Angustifolia (Lavender)Flower Extract, Adansonia Digitata Seed Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel)Leaf Extract, Tromethamine, Allantoin, Laminaria Japonica Extract, Fucus Vesiculosus Extract, Gelidium Cartilagineum Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Extract, Cetraria Islandica Extract, Myrciaria Dubia Fruit Extract, Himanthalia Elongata Extract, Glycyrrhiza Uralensis (Licorice) Root Extract, Xanthan Gum, Propanediol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Sodium Hyaluronate, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Tocopherol, Hyaluronic Acid, Sodium Acetylated Hyaluronate

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Hydra Boost Gel Cream”
3 persona po shohin produktin