Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas.
Mizon

Cicaluronic Moisturizer

Krem hidratues

2,400L

Moisturizer Cicaluronic është një krem super i pasur i tipit balsam nga Mizon për të qetësuar, rigjeneruar dhe ushqyer intensivisht lëkurën e thatë.

Ky krem  përmban një sinergji shumë të koncentruar të 7 formave të Centella dhe 8 llojeve të Acidit Hyaluronik për të ofruar një ndjesi ftohjeje të menjëhershme dhe për të dhënë lagështi thellë në lëkurë.Gjithashtu i formuluar me një bazë të pasur të gjalpit Shea dhe Squalane për të siguruar rigjenerim intensiv.

Tipi i lëkurës: Lekurë e Thate Lekurë Mikse Lëkurë Normale Lekurë Sensitive Problematikat që zgjidh: Hidraton Qetëson Rigjeneron Formulimi: Krem Përbërësit kryesorë: Centella Asiatica Hyaluronic Acid Formati: 50 ml Kategorite:
Cicaluronic Moisturizer
2400L
Cmimi(Sasia) : 2400L (1 cope)

Si ta përdorni:

Në fazën hidratuese të rutinës suaj (si paradite ashtu edhe pasdite) hidhni një sasi të moderuar dhe aplikojeni butësisht kremin mbi lëkurën tuaj. Falë teksturës, ky krem funksionon si një primer grimi për të zbutur strukturën e lëkurës, ose si një trajtim luksoz gjatë natës për të bllokuar lagështinë.

Brand

Color

Formati

50 ml

Përbërës

Water, Glycerin, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter Betula Alba Juice, 1,2-Hexanediol, Squalane, Hydrogenated Olive Oil Lauryl Esters, Cetearyl Alcohol Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Glyceryl Stearate Butylene Glycol,,Hydrogenated Vegetable Oil Cetearyl Olivate, Centella Asiatica Root Extract, Centella Asiatica Leaf Extract, Centella Asiatica Extract, Sorbitan Olivate, Carbomer, Tromethamine Tocopheryl Acetate, Ethylhexylglycerin, Lecithin, Sodium Hyaluronate, Biosaccharide Gum-1, Potassium Hyaluronate, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid Hyaluronic Acid, Pentylene Glycol, Madecassoside, Madecassic Acid, Asiaticoside, Asiatic Acid Sodium Hyaluronate Crosspolymer Sodium Acetylated Hyaluronate

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Cicaluronic Moisturizer”
4 persona po shohin produktin