Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas.
Mizon

Good Night White Sleeping Mask Tube

Maskë nate pa shplarje

1,700L

White skin like snow!

• Lëkurë e shëndetshme dhe plot gjallëri sikur të keni fjetur mbi 10 orë gjumë.

Maskë trajtuese që përdoret gjatë natës dhe :
• Zbardh dhe përmirëson tonin e lëkurës
• Rigjeneron lëkurën e dëmtuar
• Zbut dhe forcon barrierën
• Mbaheni gjithë natën.

Përmban ekstrakte botanike për të mbrojtur lëkurën nga stresi dhe irritimet, është perfekt për ata me probleme hiperpigmentimi.

Problematikat që zgjidh: Forcon barrieren Hidraton Qetëson Rigjeneron Zbardh Formulimi: Xhel Përbërësit kryesorë: Ekstrakte bimore Hyaluronic Acid Niacinamide Placente e hidrolizuar Formati: 50 ml Kategorite:
Good Night White Sleeping Mask Tube
1700L
Cmimi(Sasia) : 1700L (1 cope)

Momenti kur ju duhet kjo maskë:

• Kur lëkura juaj është e dëmtuar nga faktorët e jashtëm
• Kur mungesa e gjumit ju errëson lëkurën dhe e bën atë pa jetë
• Kur nuk dëshironi të merreni me maska dhe trajtime të komplikuara
• Kur produktet që po përdorni nuk ju zbardhin dhe as përmirësojnë pamjen tuaj

Përdorimi:

Hapi i fundit i rutinës tuaj të kujdesit të lëkurës – pasi keni larë dhe vendosur të gjithë produktet që përdorni, në fund vendosni Good night White Sleeping Mask.
Mbaheni gjithë natën dhe lani fytyrën në mëngjes.

Good Night White Sleeping Mask Listed Benefits
Mizon

.

Përbërësit

Water,Propanediol,Glycerin,Cyclopentasiloxane,Cyclohexasiloxane,Alcohol,Trehalose,Niacinamide, VinylDimethicone, 1-2 Hexanediol, Polysorbate 20, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer,Dimethicone, Tromethamine, Carbomer, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethiconol, Ethylhexylglycerin, Illicium Verum (Anise) Fruit Extract, Allantoin, Disodium EDTA, Sodium Hylauronate, Hydrolyzed Placental Extract, Morus Alba Bark Extract, Fragrance, Linaloo, Hexyl Cinnamal, Biosaccharide Gum-1, CI 17200, CI 42090

Color

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Good Night White Sleeping Mask Tube”
1 person po sheh produktin