Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas.
Village 11 Factory

Derma Clear Cica B5 Set

Set për lëkurat akneike

2,500L

Seti përmban:
• Larës/50ml
• Toner/50ml.
• Hidratues/30ml.

Kjo është një seri qetësuese me centella, e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht e rekomanduar për lëkurën problematike të prirur ndaj akneve dhe rosacea.E shkëlqyeshme për të gjitha moshat.

SASI E LIMITUAR

Derma Clear Cica B5 Set
2500L
Cmimi(Sasia) : 2500L (1 cope)

Redukton skuqjen, zbut inflamacionin dhe parandalon shfaqjen e të rejave.
Hidraton intensivisht dhe ruan lagështinë për një kohë të gjatë.
Forcon funksionet mbrojtëse të lëkurës dhe rikthen barrierën lipidike.
Hidraton dhe ushqen intensivisht lëkurën, zvogëlon shfaqjen e inflamacionit, largon lëkurën dhe acarimin.
Përshpejton shërimin e puçrrave pa e tharë tepër lëkurën dhe parandalon shfaqjen e akneve.
Forcon muret e kapilarëve dhe shtrëngon lëkurën, ul ashpërsinë e rosacea.

Përbërësit kryesorë aktivë:

Kompleksi Centella asiatica.
Vitamina B5 (Panthenol).
Beta-glukan – ka një efekt imunomodulues, antioksidant, mbron dhe rigjeneron lëkurën e dëmtuar, parandalon plakjen e parakohshme.
Ekstrakti i çajit jeshil – lehtëson në mënyrë të përkryer irritimin, ka veti antibakteriale.

Color

,

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Derma Clear Cica B5 Set”
2 persona po shohin produktin