Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas.
Mizon

Intensive Firming Solution Collagen Power

Gjithçka për një lëkurë të bukur në një set të vetëm. Mizon Intensive Forming Solution Collagen Power do të jetë një kënaqësi e shkëlqyer për veten ose si dhuratë për të dashurit tuaj.

Seti përmban:
Tonerin me kolagjen – 40 ml
Esencen me kolagjen – 40 ml
Kremin e syve me kolagjen – 10 ml
Kremin lifting me kolagjen – 15 ml

Karakteristikat:

• Rikthen qëndrueshmërinë e lëkurës dhe e lë atë të shtrënguar dhe tendosur
• Set produktesh kozmetike për përdorim të përditshëm
• Rutinë gjithëpërfshirëse e kujdesit të lëkurës

Color

Formati

Travel Size

Formulimi

,

Përbërësit kryesorë

,

Problematikat që Zgjidh

, , ,

Tipi i lëkurës

, , , ,

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Intensive Firming Solution Collagen Power”
4 persona po shohin produktin