Per porosite mbi 5000 leke transporti ne Shqiperi eshte falas.
Mizon

Collagen Power Lifting Toner

Collagen Power Lifting Toner është një tonik që hidraton intensivisht, shtrëngon dhe përmirëson rrudhat. I pasur me kolagjen detar ai siguron efekte anti-plakje duke ruajtur lagështinë, tonifikuar dhe rritur elasticitetin e lëkurës.

Përmban:
• 54 % Kolagjen detar
• Terheq dhe tonifikon lëkurën
• Antirrudhë
• Hidraton & Ushqen lëkurën

Problematikat që zgjidh: Hidraton Lifting Rrudha Tonifikon Formulimi: Teksture ujore Përbërësit kryesorë: Collagen Marine Copper Tripeptide Formati: 40 ml Kategorite:

Si ta përdorni:
Aplikoni një sasi të përshtatshme në fytyrë dhe qafë pas pastrimit.

Brand

Color

Përbërës

Water, Collagen, Butylene Glycol, Glycerin, PEG/PPG-17/6 Copolymer, Trehalose, Sodium Hyaluronate, Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Beta-Glucan, Copper Tripeptide-1, Xanthan Gum, Adenosine, Coptis Japonica Extract, Theobroma Cacao (Cocoa) Extract, Biosaccharide Gum-1, Sodium PCA, Betaine, Sorbitol, Glycine, Alanine, Proline, Serine, Threonine, Arginine, Lysine, Glutamic Acid, Orris (Iris Florentina) Extract , Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Tropolone, Disodium EDTA

Vleresime

Nuk ka vleresime akoma.

Behu i pari qe vlereson produktin “Collagen Power Lifting Toner”
4 persona po shohin produktin